menü icon

HAKKIMIZDA

AYCAN ELEKTRİK Aydınlatma San. İth. İhr. Taah. Tic. Ltd. Şti.


1979 yılından beri Yalova'da faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini düşünen ve bu yolda tecrübeli ve kaliteli iş imkanlarıyla elektrik sektöründeki her zaman yanınızda olan firmamız siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır.


Şirketimiz tecrübeli teknik kadro ve kaliteli iş malzemelerimizle, müşterilerimizin  işlerini  düzenli olarak, zamanında ve kusursuz uygulama ve teknik bilgi birikimiyle yerine getirmeye  devam etmektedir.KALİTE POLİTİKAMIZ

Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak 'TÜKETİCİ MEMNUYETİNİ' görüyoruz. Bu nedenle biz AYCAN ELEKRİK LTD. ŞTİ. taşeronlarımız ve müşterilerimizle faliyetlerimizin her safhasında 'EKSİKSİZ TÜKETİCİ MEMNUNİYETİNİ' sağlamayı vazgeçilmez politika olarak belirtiyor ve bunu sağlamak için çevre bilincine dayalı toplam kalite yönetimini sistem olarak kabul ediyoruz.


Sürekli kalitenin temini için bilinçlendirilmiş ve opzitif personelimiz temel kaynağımızdır.Kaliteyi sürdürmenin tek yolunun eğitim olduğunu biliyorve tüm faliyetlerimizde baçlangıcın eğitim  olacağını belirtiyoruz. Tüm müşteri ve tüketcilerimize standart kalitenin uygun koşullar altında sunumu için dün olduğu gibi bugünde teknolojinin takipçisi ve geliştiricisi olmak, teknolojik

imkanları kullanıp ilk seferinde ve her seferinde mükemmeli yakalamak geliştirdiğimiz standarttımızdır.VİZYON


Teknolojiyi yakından izleyerek, ürettiği kaliteli, hızlı, ihtiyaçlara uygun ve kalıcı çözümlerle elektrik alanında müşterilerin öncelikli tercihi olmak.


MİSYON


Müşteri memnuniyetinin firma başarısının anahtarı olduğu bilinciyle müşterilerinin her zaman yüksek kaliteli hizmet alması için sürekli gelişim sağlamak, müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olmak.TAKİP ET !

Güncel ürün kataloğu ve kampanyalar için
takipte kalın !

harita harita
TELEFON

(0226) 814 4232

ADRES

Merkez : Süleyman Bey Mahallesi İstiklal Cad. Badoğlu Apt. No:90/A Merkez / YALOVA

******* Şube : Süleymanbey Mahallesi , Mimar Sinan Cad. Portakal Apt. No: 37/A Merkez/YALOVA

Cep : 0507 210 4840
Cep: 0532 265 67 92

E-POSTA

info@aycanelektrik.com